Odezva

Home / Odezva

2019/2020

„Milí Broučci, Cvrčci a DO.ST-pěláci. Jménem našeho obecního úřadu bych Vám ráda poděkovala za krásný vánoční program u příležitosti slavnostního rozsvícení stromečku na náměstí ve Starém Jičíně v pondělí 02.12.2019. Vaše sborová i fanouškovská základna se hezky rozrůstá 🙂 Mně osobně bylo velkým potěšením a ctí si s Vámi zazpívat! Přeji Vám mnoho dalších hudebních zážitků a úspěchů. Zuzka Segeťová

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

2018/2019

Zdravím srdečně, rád bych se podělil o své dojmy z nedělního koncertu v Želeči. Líbila se nám choreografie, střídání sólistů, ale i výběr skladeb a samozřejmě zpěv samotný. Velmi dojatí a potěšení byli i lidé, kteří se po koncertě s námi loučili. Myslím tedy, že to byla opravdu povedená akce. Ještě jednou díky za Váš čas a celou přípravu. Budeme se těšit zase někdy příště!                              posluchač ze Želeče 

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

2017/2018

Dobrý den.
Organizátoři včerejší  akce u stromečku děkují  za nádherné vystoupení dětí. Vypadá to,  že zpěváčci  svými hlásky přivolali sníh,  dnes  už má stromek sněhovou čepici a  tváří se svátečně.
Možná si všichni neuvědomují,  kolik práce, energie  a trpělivosti  je za takovým programem,  ale je  opravdu poznat, že to děláte  srdcem.
Moc děkujeme a ať  se Vám vše daří i v dalším roce.

Za kolektiv pracovníků radnice ve Starém Jičíně Marie Štecová 

Potěšení bylo na naší straně a jen jste potvrdili, že to byl moc dobrá volba. Chválu slyšíme ze všech stran a doufáme, že jste pozitivní emoce cítili také. Ještě jednou díky za krásný zážitek!
Pořadatelé akce Rozsvícení vánočního stromu ve Vidči

Dobrý den, paní učitelko 
moc děkujeme Vám i Vašim svěřencům ze školního sboru Cvrčci za kouzelné chvíle s Vámi strávené na našem Sousedském jarmarku v Polouvsí.
Nesmírně jste obohatili náš jarmareční program, pomohli jste nám vykouzlit vánoční atmosféru, leckdo zamáčkl slzu a do toho ještě Váš milý a laskavý projev – prostě dobrá volba! A ten taneček s čertem… Paráda.
Krásné, ještě jednou díky, a krásné Vánoce přejeme z Polouvsí 🙂

————————————————————————————————————————————————————————————————

2016/2017

Dobrý den.
Vážená paní učitelko,  děkujeme za nádherné pásmo Vašeho sboru u vánočního stromu. Klobouk dolů za to, co se Vám v tak krátké době podařilo s  tak velkým sborem secvičit. Opravdu se to povedlo a doufám, že i děti si  to užily

Přeji Vám klidné Vánoce  v novém roce  pevné zdraví a spoustu nadšených zpěváčků. ☺Marie Štecová

Dobrý den,
stále vzpomínám na krásné vystoupení Cvrčků v neděli na Starém Jičíně. Chtěla bych Vám za to moc poděkovat, Bylo to moc krásné, mělo to myšlenku, bylo to krásně připravené….na dětech šlo vidět, že se jim to líbí, měly v tom srdce, mělo to „šťávu“, bylo to přiměřené jejich věku….a na Vás šlo vidět, že to děláte ráda, že Vás to baví a že ty děti máte ráda. Moc Vám za to ještě jednou děkuji. A přeji dál hodně síly a trpělivosti s našimi dětmi a ať se Vám vše, co děláte pro druhé, vrátí. Díky za vše.                       

S úctou Šárka Škarková